Autio Oy logo

Yhteystiedot

Ota yhteyttä

Autio Oy Infrapalvelut
Sälpätie 14
90620 Oulu
email@autio-oy.fi

Kysy rohkeasti lisätietoa palveluistamme tai
pyydä reilu tarjous työkohteellesi!

Mikäli asiasi on kiireellinen, tavoitat meidät parhaiten soittamalla.

Voit myös jättää yhteydenottopyynnön sähköpostiimme email@autio-oy.fi
tai alla olevalla lomakkeella. Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pikaisesti.

Timo Autio
Toimitusjohtaja
0400 812 004
timo@autio-oy.fi

Tommi Autio
Henkilöstöpäällikkö
0400 422 287
tommi.autio@autio-oy.fi

Taina Vilkko-Levonen
Johdon sihteeri
0400 444 762
taina.vilkko-levonen@autio-oy.fi

Paavo Karjalainen
Työmaapäällikkö
050 4126 356
paavo.karjalainen@autio-oy.fi

Kari Kiviluoma
Työmaapäällikkö
040 8340 364
kari.kiviluoma@autio-oy.fi

Elina Lamberg
Työmaamestari
050 3738 184
elina.lamberg@autio-oy.fi